Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Mordy. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Mordy jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Mordy

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Mordy i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Mordy i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: