Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Murowana Goślina. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Murowana Goślina jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Murowana Goślina

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Murowana Goślina i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Murowana Goślina i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: