Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Narol. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Narol jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Narol

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Narol i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Narol i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: