Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Nowa Dęba. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Nowa Dęba jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Nowa Dęba

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Nowa Dęba i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy kompleksową księgowość online. Nowa Dęba i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: