Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Nowogród. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Nowogród jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Nowogród

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Nowogród i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy całościową księgowość online. Nowogród i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: