Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Nowy Staw. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Nowy Staw jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Nowy Staw

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Nowy Staw i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Nowy Staw i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: