Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Nowy Targ. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Nowy Targ jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Nowy Targ

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Nowy Targ i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Nowy Targ i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: