Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Nowy Tomyśl. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Nowy Tomyśl jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Nowy Tomyśl

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Nowy Tomyśl i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Nowy Tomyśl i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: