Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Nowy Wiśnicz. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Nowy Wiśnicz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Nowy Wiśnicz

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Nowy Wiśnicz i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Nowy Wiśnicz i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: