Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Oleśnica. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Oleśnica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Oleśnica

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Oleśnica i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Oleśnica i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: