Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Olsztyn. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Olsztyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Olsztyn

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Olsztyn i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Olsztyn i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: