Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Orneta. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Orneta jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Orneta

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Orneta i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Orneta i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: