Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Osiedle Anin. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Osiedle Anin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Osiedle Anin

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Osiedle Anin i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy całościową księgowość online. Osiedle Anin i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: