Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Osiedle Dąbrówka. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Osiedle Dąbrówka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Osiedle Dąbrówka

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Osiedle Dąbrówka i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Osiedle Dąbrówka i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: