Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Osiedle Dąbrówka Szlachecka. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Osiedle Dąbrówka Szlachecka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Osiedle Dąbrówka Szlachecka

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Osiedle Dąbrówka Szlachecka i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy całościową księgowość online. Osiedle Dąbrówka Szlachecka i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: