Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Osiedle Kamińskiego. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Osiedle Kamińskiego jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Osiedle Kamińskiego

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Osiedle Kamińskiego i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Osiedle Kamińskiego i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: