Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Osiedle Nowy Rembertów. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Osiedle Nowy Rembertów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Osiedle Nowy Rembertów

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Osiedle Nowy Rembertów i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Osiedle Nowy Rembertów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: