Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Oświęcim. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Oświęcim jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Oświęcim

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Oświęcim i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Oświęcim i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: