Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Otyń. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Otyń jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Otyń

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Otyń i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Otyń i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: