Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Ozimek. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Ozimek jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Ozimek

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Ozimek i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy kompleksową księgowość online. Ozimek i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: