Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pasym. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Pasym jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Pasym

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Pasym i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Pasym i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: