Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Piastów. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Piastów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Piastów

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Piastów i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Piastów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: