Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pieniężno. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Pieniężno jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Pieniężno

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Pieniężno i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Pieniężno i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: