Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pilica. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Pilica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Pilica

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Pilica i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Pilica i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: