Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pobiedziska. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Pobiedziska jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Pobiedziska

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Pobiedziska i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Pobiedziska i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: