Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Połaniec. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Połaniec jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Połaniec

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Połaniec i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Połaniec i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: