Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Police. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Police jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Police

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Police i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Police i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: