Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Prabuty. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Prabuty jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Prabuty

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Prabuty i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy całościową księgowość online. Prabuty i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: