Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Prószków. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Prószków jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Prószków

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Prószków i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Prószków i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: