Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Proszowice. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Proszowice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Proszowice

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Proszowice i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie oferujemy całościową księgowość online. Proszowice i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: