Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pruchnik. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Pruchnik jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Pruchnik

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Pruchnik i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Pruchnik i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: