Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pruszcz Gdański. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Pruszcz Gdański jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Pruszcz Gdański

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Pruszcz Gdański i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Pruszcz Gdański i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: