Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pruszków. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Pruszków jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Pruszków

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Pruszków i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Pruszków i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: