Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Przedecz. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Przedecz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Przedecz

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Przedecz i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Przedecz i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: