Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Pszów. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Pszów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Pszów

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Pszów i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Pszów i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: