Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Puławy. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Puławy jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Puławy

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Puławy i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Puławy i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: