Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Puszczykowo. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Puszczykowo jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Puszczykowo

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Puszczykowo i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Puszczykowo i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: