Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Rabka-Zdrój. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Rabka-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Rabka-Zdrój

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Rabka-Zdrój i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Rabka-Zdrój i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: