Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Radoszyce. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Radoszyce jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Radoszyce

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Radoszyce i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Radoszyce i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: