Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Rakoniewice. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Rakoniewice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Rakoniewice

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Rakoniewice i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Rakoniewice i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: