Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Rawicz. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Rawicz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Rawicz

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Rawicz i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, obecnie oferujemy całościową księgowość online. Rawicz i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: