Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Rejowiec. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Rejowiec jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Rejowiec

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Rejowiec i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment umożliwiamy kompleksową księgowość online. Rejowiec i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: