Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Rembertów. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Rembertów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Rembertów

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Rembertów i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Rembertów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: