Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Różan. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Różan jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Różan

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Różan i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy całościową księgowość online. Różan i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: