Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Ruda Śląska. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Ruda Śląska jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Ruda Śląska

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Ruda Śląska i cały kraj

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Ruda Śląska i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: