Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Rymanów. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Rymanów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Rymanów

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Rymanów i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Rymanów i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: