Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Rypin. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Rypin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Rypin

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Rypin i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Rypin i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: