Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Skalbmierz. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Skalbmierz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Skalbmierz

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Skalbmierz i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie umożliwiamy całościową księgowość online. Skalbmierz i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: