Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Słupca. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Słupca jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Słupca

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Słupca i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Słupca i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: