Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Solec Kujawski. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Solec Kujawski jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Solec Kujawski

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Solec Kujawski i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Solec Kujawski i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: